Podpora vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje

reg. číslo CZ.03.02.01/00/22_003/0000319 je spolufinancován z Evropského sociálního fondu plus a rozpočtu Jihomoravského kraje

 

 

Posláním AD je podpora osob, které se z důvodu ztráty bydlení ocitly v krizové životní situaci a rozhodly se aktivní formou tento problém řešit. Respektujeme individualitu jedinců a podporujeme je v jejich aktivitě při hledání nové životní cesty. Osobám v krizi nabízíme bydlení, prostřednictvím kterého si upevňují své schopnosti při samostatném vedení domácnosti. Pomoc při řešení bytové otázky, hledání vhodného bydlení. Aktivní poradenství při hledání stálého zaměstnání včetně jeho udržení.

Vytváříme bezpečný prostor a zázemí při naplňování základních životních potřeb (místo pro přípravu stravy a možnost hygieny). Společně s uživateli se snažíme hledat řešení jejich krizové situace prostřednictvím plnění osobních cílů a vedením k zodpovědnosti za své jednání. Motivujeme uživatele k získání nezávislosti a k dosažení vhodného bydlení, aby tak došlo k jejich návratu do běžného života.

Dnes je Wednesday 22. 03. 2023, svátek má Leona, počasí polojasno 19 °C