Aktuality


Od 1.1.2021 přechází poskytování sociální služby - Pečovatelská služba, poskytované v jednotlivých městských částech na území města Brna pod Centrum sociálních služeb, příspěvkovou organizaci. Veškeré informace k poskytování, včetně žádostí, vyjádření lékaře, stravování, kontaktních osob,ulic apod. najdete v úvodu informací k příslušné Pečovatelské služby MČ - na webových stránkách CSS.

Návštěvy probíhají dle opatření a doporučení MZ ČR podle dispozičních a personálních možností jednotlivých organizačních složek. Bližší informace o režimu návštěv poskytnou návštěvníkům v konkrétním zařízení, telefonicky nebo prostřednictvím emailu - viz. kontakty u jednotlivých zařízení.

Návštěvy v DOZP užívají jako ochranu úst a nosu minimálně respirátor FFP2 popř. KN95 (platí minimálně po dobu nouzového stavu v ČR), včetně dodržení dalších konkrétních opatření v dané organizační složce, platné pro návštěvy Uživatelů služeb.

Od 10.9.2020 došlo k přečíslování přímých linek v rámci ředitelství CSS - nové telefonní spojení najdete v kontaktech u jednotlivých pracovníků:

http://www.css.brno.cz/kontakty

Pracovníci organizace dodržují veškerá doporučení a pokyny Ministerstva zdravotnictví, Jihomoravského kraje a zřizovatele, které mají zamezit šíření nákazy COVID-19. 

 

 

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Sejkorova 2723/6, 636 00 Brno

telefon:
541 421 911

ID datové schránky: pu4khbz
e-mail: info@cssbrno.cz

číslo účtu:
3725621/0100

Zobrazit na mapě

Dnes je Sunday 16. 05. 2021, svátek má Přemysl, počasí oblacno 18 °C