Aktuality

Návštěvy klientů od 1.7.2022

Žádáme všechny návštěvy v pobytových službách, které poskytuje Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, aby v případě respiračního onemocnění návštěvu raději odložili nebo případně postoupili test na Covid-19. Důvodem je zhoršující se situace a nárůst čísel pozitivních občanů v posledních týdnech.

Jestliže zařízení s pobytovou službou navštívíte, dodržujte protipandemická hygienická opatření, dezinfikujte si prosím ruce a používejte v uzavřených prostorách budov, v nichž se služby poskytují respirátor FFP2. Buďme vzájemně zodpovědní a braňme šíření nákazy mezi klienty i zaměstnanci služeb.

Děkujeme za Vaši zodpovědnost!

Od 1.7.2022 se Odlehčovací služeba v rámci Pečovatesklské služby Brno poskytuje na PS Brno Židenice, PS Brno Žabovřesky, PS Brno Bystrc - bližší informace poskytne paní Marie Provazníková na telefonním čísle 778 429 658 nebo email: provaznikova@cssbrno.cz

Od 1.1.2022 došlo ke spojení manželských poraden Bethesda, Buzkova, Táborská a Minská pod název Manželské a rodinné poradny Brno

Od 1.1.2021 přešlo poskytování sociální služby - Pečovatelská služba, poskytované v jednotlivých městských částech na území města Brna pod Centrum sociálních služeb, příspěvkovou organizaci. Veškeré informace k poskytování, včetně žádostí, vyjádření lékaře, stravování, kontaktních osob,ulic apod. najdete v úvodu informací k příslušné Pečovatelské služby MČ - na webových stránkách CSS.

Návštěvy probíhají dle opatření a doporučení MZ ČR podle dispozičních a personálních možností jednotlivých organizačních složek. Bližší informace o režimu návštěv poskytnou návštěvníkům v konkrétním zařízení, telefonicky nebo prostřednictvím emailu - viz. kontakty u jednotlivých zařízení.

 

 

 

Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Sejkorova 2723/6, 636 00 Brno

Telefon:
541 421 911

ID datové schránky: pu4khbz
E-mail: info@cssbrno.cz

číslo účtu:
3725621/0100

Zobrazit na mapě

Dnes je Friday 3. 02. 2023, svátek má Blažej, počasí obcasny-dest 5 °C