Kdo jsme

Poskytujeme mediaci, edukaci a koučink především v oblasti rodinných sporů. Může se jednat o spory mezi partnery, manžely, spory rodičů týkající se dětí, ale i o spory mezi rodiči a dětmi nebo dalšími členy rodiny.

Nabízíme pomoc při rozpadu rodin, v době řešení otázek spojených s další podobou péče o děti, nastavení kontaktu s dětmi, ale také jako prevenci v době, kdy se v rodině objeví pouhé zárodky krize.

V rámci mediace nabízíme prostor pro rozhovor, pod vedením dvou mediátorů, muže a ženy. Na edukaci poskytujeme klientům nejdůležitější informace ohledně rozpadu rodiny a soustředíme se především na děti a jejich prožívání celé situace. Koučink je individuálně zaměřená služba, v rámci které kouč s klientem pracuje na jeho osobním růstu v souvislosti s krizí v rodině.

Transformativní centrum

MEDUC je transformativní centrum, které nabízí přistup založený na sebeurčení stran konfliktu a nedirektivním přístupu odborníků. Všichni mediátoři absolvovali výcvik v transformativním přístupu ke zvládání konfliktů podle standardu amerického Institute for the Study of Conflict Transformation (http://www.transformativemediation.org/). 

Služby mediačního a edukačního centra

top